Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 

pracujemy na głebinach

 

Prezentowanie firmy w Internecie to przedsięwzięcie wymagające przemyślenia i podjęcia przez firmę ważnych decyzji. Jak powszechnie wiadomo, nie wystarczy tylko szybko wykonać i umieścić firmową stronę w Internecie, ponieważ przedsiębiorstwa takie szybciej znikają niż się pojawiają w Internecie.

 

Podczas poszukiwań informacji w sieci, wyszukiwarki stron internetowych biorą pod uwagę trzy czynniki:

budowę i zawartość strony,
popularność strony w sieci,
liczbę odnośników do danej strony w innych serwisach internetowych, czyli link popularity.

 

ZOBACZ NASZE OSTATNIE PROJEKTY

 

 

 

Naszym celem jest opracowanie tych trzech czynników perfekcyjnie względem każdego Naszego Klienta. Posiadanie własnego serwisu internetowego jest początkiem działań promocyjnych każdej firmy istniejącej na rynku. Przed tworzeniem strony internetowej zawsze starannie planujemy jej strukturę i układ oraz wybieramy odpowiednią domenę, dobierając do niej oryginalną nazwę.

 

Przy tworzeniu wizytówki firmy, czyli pierwszego i głównego narzędzia promocji, należy dokładnie przygotować koncepcję serwisu i precyzyjne rozrysować schemat konstrukcji serwisu, by był łatwy, logiczny i użyteczny dla przyszłych odbiorców. Główną zasadą posiadania dobrej i tym samym przyjaznej dla wyszukiwarek strony jest unikatowa i odpowiednia treść, znajdująca się na stronie wraz ze słowami kluczowymi, które kojarzą się z daną firmą.

 

Studio graficzne AMB Netmedia jest mocnym wsparciem i podstawą internetowych działań marketingowych. Dzięki wiedzy i doświadczeniu naszych specjalistów, pomagamy Klientom stworzyć lub zmodyfikować ich strony internetowe, tak aby były one przejrzyste i bogate w odpowiednio sformułowaną treść.

 

WYBRANE REALIZACJE


www.cosmopolitanbar.pl


www.tuttifruttihostel.com


www.sleepOK.pl


www.individual.pl


av.pl


www.grabons.com


czytelnia.av.pl


volfarm.pl


notariusz-zarzycki.pl


www.flamingo-hostel.com


www.rachunkowosc.biz


www.sppiopo.pl


podoslonami.pl


www.icl-polska.com